ראשי > Uncategorized, פעילויות > הזמנה לצפייה בפרק מהסדרה "העיתונאים" ושיחה עם רן רזניק ועידית אברהמי

הזמנה לצפייה בפרק מהסדרה "העיתונאים" ושיחה עם רן רזניק ועידית אברהמי

7 ביוני 2011

הבמאית עידית אברהמי תיעדה בשנתיים האחרונות את המהפכה שחווה העיתונות המודפסת בישראל, תוך התמקדות באנשים שעושים אותה – העיתונאים. בששת פרקי הסדרה היא נכנסה אל מאחורי הקלעים של הפרינט וסיפקה הצצה לעבודה היומיומית: המרדף אחרי הסקופים, הלחצים, הפיטורים, סגירת עיתון והמלחמה בין המו"לים והשפעתה על העיתונאי הפשוט.

העיתונאי רן רזניק

ביום רביעי 15.6 בשעה שבע בערב ניפגש בבית העיר (ביאליק 27, תל אביב) ונצפה יחד בפרק "סיפורו של מקצוען", שבו ליוותה אברהמי את רן רזניק, זוכה פרס סוקולוב לעיתונות, שעבד במשך שנים ככתב הבריאות של עיתון הארץ (והנה קישור לטריילר של הפרק). לפני כשנתיים עזב את העיתון ומצא את עצמו נודד בין המערכות, עד שהגיע למערת המגזין "מנטה", שם הוא נאלץ להמציא את עצמו מחדש, בעולם שבו מקצועיות ומיומנות אינן ערובה עוד. כיום הוא כותב בישראל היום.

לאחר ההקרנה נקיים שיחה עם רן רזניק ועידית אברהמי על עתיד המקצוע: האם יש כיום בכלל מקום לעיתונאים ותיקים ומקצוענים כמו רזניק, או שמא המערכות מעדיפות לקלוט דווקא עיתונאים צעירים ובלתי מנוסים שיסכימו לעבוד בשכר נמוך ולהגמיש סטנדרטים כדי להגדיל את התפוקה? לאן פניו של המקצוע שאותו בחרנו? ומה אנחנו יכולים לעשות בנידון?

הסבר הגעה בקישור:  http://beithair.org/hours-directions/

על אף שההשתתפות היא בחינם, בגלל מספר מקומות מוגבל יש להירשם מראש באמצעות שליחת מייל עם שמכם, תפקידכם, שם המערכת ומספר טלפון לכתובת haitonaim@gmail.com

לדף האירוע בפייסבוק:

https://www.facebook.com/event.php?eid=134724479939098

לשאלות והערות:

יאיר טרצ'יצקי 0548104567  yairtar@gmail.com

%d בלוגרים אהבו את זה: