ראשי > Uncategorized, פעילויות > הזמנה להקרנת הסרט "קאטפיש" + שיחה עם ליאור קודנר

הזמנה להקרנת הסרט "קאטפיש" + שיחה עם ליאור קודנר

11 באפריל 2011

"הסרט 'קאטפיש' כבש לעצמו מקום של כבוד כמתעד הלא רשמי של המהפכה שהכניס אתר פייסבוק בדפוסי התקשורת הבין אישית של תחילת המאה ה-21", כתבה נירית אנדרמן בהארץ. עם זאת, השפעתן של פייסבוק ושאר הרשתות החברתיות אינה מסתכמת רק בדפוסי התקשורת הבינאישית, אלא סוחפת בסערה גם את תקשורת ההמונים. מהומות הדמים בעולם הערבי, מחאת העובדים הסוציאליים, המכתב קורע הלב של יעל גרינשפן – כל מערכת חדשותית כבר מבינה שהרשתות החברתיות יכולות להניב את הסיפור הגדול הבא או ללדת אייטם מגזיני משעשע כדי לסגור איתו את הליינאפ, כמו גם לשמש פלטורמה זולה ויעילה להפצה של חומרים. יש אפילו מקומון אמריקאי שכבר החליט לבטל את האתר שלו ולהפיץ את כל הכתבות באמצעות עמוד בפייסבוק.

הקרנת הסרט "קאטפיש"

+

שיחה עם העיתונאי ליאור קודנר

ביום שישי 29.4.2011 בשעה 12:30 נקיים את המפגש השני בסדרת מפגשים לעיתונאים בסינמטק ת"א, בפורמט של סרט ושיחה עם עיתונאי בכיר. במפגש הקרוב נקרין את הסרט התיעודי "קאטפיש", שלדעת רבים מצליח ללכוד את רוח התקופה בכל הנוגע לרשתות חברתיות בכלל ושימוש בפייסבוק בפרט. בסוף הסרט נקיים שיחה עם ליאור קודנר, ראש המחלקה הדיגיטלית של "הארץ", על האופן שבו הרשתות החברתיות משפיעות על עולם העיתונות.

מחיר הכניסה לאירוע: 35 ₪ לאדם. הכניסה בהצגת תעודת עיתונאי (לע"מ, אגודות העיתונאים או תעודות של אחד מכלי התקשורת. אפשר להביא איתכם אדם נוסף שאינו עיתונאי). עם הכרטיס ניתן יהיה לקנות קפה ומאפה ב-10 ₪ בלבד בבית הקפה של הסינמטק.

לשאלות והערות ניתן לפנות ל:

אסף ליברמן, 0506935774, a@glz.fm

יאיר טרצ'יצקי, 0548104567, yairtar@gmail.com

לפרטים נוספים על הסרט:

  1. מיכל
    11 באפריל 2011 ב- 19:36

    האם תעודה של האקדמיה לקולנוע מתקבלת ????

  1. 12 באפריל 2011 ב- 11:51
התגובות סגורות.
%d בלוגרים אהבו את זה: