ראשי > Uncategorized, פעילויות > הזמנה להקרנה של המדריך למהפכה

הזמנה להקרנה של המדריך למהפכה

25 בנובמבר 2010


כמה פעמים ניהלנו שיחות על מצבו הקשה של עולם התקשורת? כמה פעמים הסתכלנו על האנשים שמנהיגים אותו וחשבנו לעצמנו שחלקם לא ראויים? כמה פעמים אמרנו אחד לשני שחייבים לעשות משהו, אבל כלום לא קרה? דורון צברי ואורי ענבר החליטו אחרת. כשהם הגיעו למסקנה שרשות השידור אינה מתנהלת כראוי, הם יצאו למאבק ארוך ומתיש למען השידור הציבורי בישראל, וגם תיעדו את זה לכדי סרט מעולה – "המדריך למהפכה".

ביום שישי 3 בדצמבר, נקיים הקרנה מיוחדת של המדריך למהפכה ואחריה שיחה עם הבמאי דורון צברי, שתעסוק ביכולת לשנות דברים במציאות התקשורתית העגומה שבתוכה אנו פועלים. הסרט יוקרן באולם 2 של קולנוע לב בתל אביב בשעה 11:30 בדיוק (ללא טריילרים או פרסומות). הנכם מתבקשים להגיע רבע שעה לפני, כדי לא להפסיד כלום וכדי לא להפריע לשאר הצופים. עם תום ההקרנה, בשעה 13:00, תתקיים השיחה.

מחיר כרטיס: 30 שקלים לעיתונאים (רק לרוכשים כרטיס בקופות הקולנוע ובהצגת תעודה של לע"מ, אגודת העיתונאים או של כלי התקשורת שבו אתם עובדים). מי שאין לו תעודה יכול להיכנס במחיר רגיל (37 שקלים) או באמצעות מנוי. מאחר שלא יכולנו להתחייב שנמלא אולם, ההקרנה תהיה פתוחה גם לקהל הרחב, אז אפשר להביא בני זוג וחברים. חשוב להדגיש: חנייה חינם תינתן רק למי שיקנה כרטיס זוגי במחיר מלא.

הנה קטע מביקורת שכתב יאיר רוה מפנאי פלוס:

"המדריך למהפכה”, מעבר לשאלות שהוא שואל על מחויבות, ועל אקטיביזם, ועל רצון לשנות את העולם, ועל מרד, ועל קולנוע, הוא קודם כל אחד הסרטים המהנים והקצביים שנעשו באחרונה בישראל, וכמות האנרגיה והאדרנלין שהסרט הזה טעון בה תגרום לנו – עד סופו – להידבק למילה שצברי חוזר עליה שוב ושוב בקריינות שלו: “וואו".

מי עומד מאחורי ההקרנה? קבוצת עיתונאים שאיבדו את הסבלנות, אבל מאמינים שעוד אפשר לשנות פה משהו. לפרטים נוספים אפשר לפנות ליאיר טרצ'יצקי במייל (haitonaim@gmail.com) או בטלפון (0548104567).

  1. 29 בנובמבר 2010 ב- 23:04

    מסקרן, אבל באותו היום אני בהפגנה… 🙂

  1. 25 בנובמבר 2010 ב- 20:07
  2. 2 בדצמבר 2010 ב- 13:33
  3. 3 בדצמבר 2010 ב- 16:15
התגובות סגורות.
%d בלוגרים אהבו את זה: